Jesteś w sytuacji bez wyjścia - długi przerastają Twoje możliwości płatnicze? Musisz szybko sprzedać mieszkanie lub dom?? Uwolnimy Cię od długów! Płacimy od ręki! SKUPUJEMY MIESZKANIA I DOMY ZA GOTÓWKĘ!!!

Kupujemy wszystkie mieszkania i domy z terenu Jaworzna i okolic bez względu na ich stan. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności przy nieuregulowanym stanie prawnym, przy zajęciach komorniczych, przy obciążeniu hipotecznym, przy zaległościach czynszowych, etc. Dojeżdżamy do klienta, załatwiamy wszystkie formalności, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Dbamy o to aby zasady na jakich działamy były zawsze jasne dla Klienta. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm.

Jeśli chcą Państwo szybko sprzedać swoje mieszkanie lub dom możemy Ci pomóc. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 790 400 405 lub o przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres: nieruchomosci@willa24.pl. Umówmy się na spotkanie. Obejrzymy Twoją nieruchomość – dom lub mieszkanie, sprawdzimy dokumentację, zrobimy zdjęcia i ustalimy warunki dalszej współpracy.